logo ocmw

Centrale administratie OCMW: Kruibekestraat 12 - 9150 Bazel.

Tel.: 03 740 96 01 (=algemeen nummer - andere nummers : zie hierna).

Fax: 03 744 00 35.
OCMW-kantoren

Voorzitter: Mevr. Pia De Monie.
Tel : 03 740 96 02.

Secretaris: Dhr. Luc Meyntjens.
Tel.: 03 740 96 03.

Ontvanger: Mevr. Natalie Van Meervenne.
Tel.: 03 740 96 04.

Openingsuren voor het publiek:
Administratieve dienst
Mevr. Viviane D'haeseleer
Tel.: 03 740 96 07
viviane.dhaeseleer@ocmwkruibeke.be
Economaat
Dhr. Stefan Van Paemel
Tel: 03 740 96 51
stefan.van.paemel@ocmwkruibeke.be
Deskundige boekhouding
Mevr. Machteld Oste
Tel.: 03 740 02 53
communicatie@kruibeke.be
Communicatieambtenaar
Mevr. Ann Meyfroodt
Tel.: 03 740 96 01
info@ocmwkruibeke.be
Onthaal
Mevr. Martine Casteleyn
Tel.: 03 740 96 06
martine.casteleyn@ocmwkruibeke.be
Hoofd personeelsdienst
Mevr. Els Cloostermans
Tel. 03 740 96 18
els.cloostermans@ocmwkruibeke.be
Personeelsdienst
Mevr. Nancy Van de Velde
Tel: 03 740 96 52
nancy.van.de.velde@ocmwkruibeke.be 
Personeelsdienst
Mevr. Chantal Waterschoot
Tel.: 03 740 96 05
Secretariaat
Mevr. Karina Vandenberghe
Tel.: 03 740 96 19
Secretariaat

Sociale dienst
Mevr. Riet Waltens:
Tel.: 03 740 96 10
riet.waltens@ocmwkruibeke.be
Hoofd sociale dienst
Mevr. Elke Engels
Tel.: 03 740 96 16
elke.engels@ocmwkruibeke.be
Team ouderen en zorg
Dhr. Gunter De Ruysscher
Tel.: 03 740 96 13
gunter.de.ruysscher@ocmwkruibeke.be
Team ouderen en zorg
Mevr. Martina Hiel
Tel.: 03 740 96 15
martina.hiel@ocmwkruibeke.be
Verantwoordelijk voor:
sociale dienstverlening,
budgetbegeleiding
Mevr. Kristel Veyt
Tel.: 03 740 96 11
kristel.veyt@ocmwkruibeke.be
Verantwoordelijk voor:
sociale dienstverlening,
budgetbegeleiding
Mevr. Marianne Windey
Tel.: 03 740 96 14
marianne.windey@ocmwkruibeke.be
Verantwoordelijk voor:
sociale dienstverlening,
budgetbegeleiding, taxiservice
Mevr. Debbie Vergauwen
Tel.: 03 740 96 17
debbie.vergauwen@ocmwkruibeke.be
Verantwoordelijk voor:
sociale dienstverlening,
budgetbegeleiding
Mevr. Nathalie De Rocker
Tel.:03 740 96 08
nathalie.de.rocker@ocmwkruibeke.be
Verantwoordelijk voor:
sociale dienstverlening,
trajectbegeleiding
Mevr. Dany Toté
Tel.: 03 740 96 12
onthaalouders@ocmwkruibeke.be
Verantwoordelijk voor:
dienst onthaalouders
Mevr. Marleen Maes
Tel.: 03 740 96 12
onthaalouders@ocmwkruibeke.be
Verantwoordelijk voor:
dienst onthaalouders
Dhr. Wim Bolsens
Tel.: 03 740 96 09
wim.bolsens@ocmwkruibeke.be
Administratief medewerker, mobibus
Mevr. Nadine Nimmegeers
Tel: 03 740 96 55
nadine.nimmegeers@ocmwkruibeke.be
Team ouderen en zorg

Technische dienst
Dhr. Kurt Smet
Tel.: 03 740 96 50
kurt.smet@ocmwkruibeke.be
Hoofd technische dienst - preventieadviseur

Woonzorgcentrum Wissekerke
Kruibekestraat 58A - Bazel
Tel.: 03 740 96 30 (algemeen nummer)
Mevr. Anita Penninck
Mevr. Kathleen Weyn
Tel.: 03 740 96 30
onthaal.wzc@ocmwkruibeke.be
Onthaal
Mevr. Karine Van Landeghem
Tel.: 03 740 96 32
karine.van.landeghem@ocmwkruibeke.be
Dagelijks verantwoordelijke
Mevr. Chris D'hooghe
Tel.: 03 740 96 44
chris.dhooghe@ocmwkruibeke.be
Coördinator hoteldiensten
Mevr. Hilde Van Look
Tel.: 03 740 96 45
hilde.van.look@ocmwkruibeke.be
Coördinator bewonerszorg

Openingsuren cafetaria:

Bezoek bewoners: Overdag doorlopend toegelaten, mits het respecteren van de maaltijden en de verzorgings- en rustmomenten.

Dorphuis "De Duizendpoot"
Geeraard de Cremerstraat 36/1 - Rupelmonde
Mevr. Marleen Ryngaert
Tel.: 03 828 89 82
duizendpoot@ocmwkruibeke.be
Dagelijks verantwoordelijke

Dorphuis "'t Klokhuis"
O.L.Vrouwplein 8 - Kruibeke
Mevr. Tanja Van Keer
Tel.: 03 825 36 75
klokhuis@ocmwkruibeke.be
Dagelijks verantwoordelijke

Lokaal Opvanginitiatief
Geeraard de Cremerstraat 24-26-28 - Rupelmonde
Mevr. Natalie De Kerf
Tel.: 03 830 41 56
loi.ocmwkruibeke@telenet.be
Dagelijks verantwoordelijke
Mevr. Bieke Decraene
Tel.: 03 830 41 56
loi.ocmwkruibeke@telenet.be
Dagelijks verantwoordelijke




1